PRZYCHODNIA PRO-MED

Usługi Medyczne PRO- MED

Przychodnia PRO-MED sp. z o.o. istnieje ponad 70 lat.

Celem działalności przychodni jest udzielenie świadczeń zdrowotnych w zakresie badań profilaktyczno – leczniczych wynikających z Ustawy o Służbie Medycyny Pracy dla większych i mniejszych przedsiębiorstw oraz osób indywidualnych.

Świadczy również usługi w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej, specjalistki w zakresie chirurgii ogólnej i laryngologii (podpisana umowa z NFZ).

Historia

Historia przychodni PRO-MED rozpoczyna się w roku 1947 na terenie Huty Łabędy. Powstała jako placówka przemysłowej służby zdrowia, która świadczyła usługi medycyny pracy i udzielała wszelkiej pomocy zdrowotnej pracownikom i ich rodzinom.

  • Pierwszym kierownikiem przychodni był lekarz medycyny Karol Pluskiewicz.
  • W 2000 roku przychodnia przekształciła się w spółkę zoo, gdzie prezesem został doktor Zygmunt Kominek.
  • Od lipca 2019 roku PRO MED działa pod kierownictwem Sebastiana Mehlich, który jest właścicielem spółki.

Obecnie przychodnia cieszy się uznaniem pacjentów z Gliwic i całego Górnego Śląska. Z usług medycyny pracy korzysta około 57 firm.

Lokalizacja

28 października 2019 roku przychodnia zmieniła lokalizację i obecnie przyjmuje pacjentów na ulicy Poli Gojawiczyńskiej 9a, 44-109 Gliwice 

certyfikat "Zadowolony pacjent"

Najwyższą jakość świadczonych usług zapewnia wysoko wykwalifikowany zespół lekarzy, pielęgniarek oraz personelu pomocniczego. Zadowolenie pacjentów potwierdza nadany przez Instytut Badań Marki w 2019 roku certyfikat „Zadowolony Pacjent”.

Rejestracja

Rejestracja pacjentów odbywa się codziennie od poniedziałku do piątku od godziny 7:15 do 18:00 pod numerami telefonów: 32 55 77 200 oraz 32 55 77 300
mailowo: rejestracja@przychodnia-promed.pl lub osobiście ul. Poli Gojawiczyńskiej 9a, 44-109 Gliwice

Oferty dla przedsiębiorstw

w sprawie pakietów dla firm i ofert indywidualnych prosimy o kontakt mailowy mmehlich@przychodnia-promed.pl